Teambuilding in Sint-Pieters-Rode

Filteren

Filters

Teambuilden
Sportief & Actief
Spel & Ontspanning
Eten, Drinken, & Feesten
Workshops
Zoekwoord
Zoekwoord
Personen 0+
0
0
500
0500+
179 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Teambuilding
  • Plaats, regio of provincie: Sint-Pieters-Rode
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Net als vroeger, maar nu all-in!

    Ganzenborden, wie is er niet mee opgegroeid? Dit oergezellige bordspel wordt al bijna 400 jaar gespeeld in Nederland. Iets om te koesteren, daarom hebben wij een speciale ‘real time’ versie bedacht voor groepsfeesten en bedrijfsuitjes. Levend Ganzenbord, met jezelf als inzet!

    De ‘levende’ variant heeft dezelfde valkuilen als het origineel. De gevangenis bijvoorbeeld: een verkeerde stap en je gaat de bak in! Voor je overige geluk ben je overgeleverd aan de dobbelsteen.

    Wat staat je te wachten tijdens Levend Ganzenbord.
    Ganzenbord is een eenvoudig spel. Wie het eerst over de finish komt, wint! Tijdens het spel moet jouw groep opdrachten vervullen en vragen beantwoorden. Komen jullie op een opdracht met je pion? Dan gaan jullie de strijd aan met het dichtstbijzijnde team. Spelletjes als wie ben ik, geen ja/geen nee, geen uuuuuuuh en beschuitfluiten om er een paar te noemen. Bij winst mag je team drie plekken vooruit, bij verlies drie achteruit. Elke goed beantwoorde vraag levert je team twee plaatsen op, een fout antwoord twee terug.

    Aan het eind van het spel volgt er een huldiging van de winnaar. Dit team gaat met een leuk aandenken naar huis!

    6 - 5000 personen

    Afhankelijk van de door u gekozen tijdsduur kiezen we voor een zes-, acht of tienkamp. Plezier, creativiteit en samenwerking spelen bij deze zes- of meerkampen een centrale rol.

    Tijdens de ontvangst worden de deelnemers opgedeeld in gelijke groepen van hetzelfde aantal personen. Elke groep heeft een kapitein en deze krijgen van de wedstrijdleiding elk een JOKER.

    In een doorschuifsysteem voeren de ploegen allerlei proeven uit. Deze proeven zijn heel gevarieerd en worden zo gekozen dat iedereen kan deelnemen, zowel jong als oud en zowel sportieve als minder sportieve mensen. één keer kan de kapitein van de ploeg beslissen om voor een bepaalde opdracht de JOKER in te zetten en dat betekent dat zijn ploeg voor die bepaalde opdracht dubbele punten krijgt. Het inzetten moet gebeuren voor het spel begint, dit mag dus tot vlak na de speluitleg. Doorheen het spel loopt ook een Rode Draadspel.

    Welk team behaalt op het einde de meeste punten en wint deze 'Teamchallenger'?

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!

    20 - 200 personen

    El Professor heeft een ingenieus plan en wil zijn volgende grote slag slaan!

    Helaas is er klein probleem… Zijn bendeleden zitten opgesloten verspreid over de stad. Help El Professor om ze te bevrijden. Zoek wie waar zit en kraak de codes van hun virtuele cel door het oplossen van raadsels en breinbrekers. Verzamel daarom met de verschillende teams alle onderdelen op je smartphone, wissel informatie uit, denk samen na, ontcijfer en EUREKA!

    Opgepast! Niet enkel El Professor, zijn bendeleden en jullie -de handlangers- bevinden zich in de stad maar ook La Guardia Civil en het leger zijn van de partij. Zijn ze hier om jullie te helpen of om te saboteren? Niets is nog wat het lijkt…  Durf je risico’s te nemen? Wie kan je vertrouwen en wie niet?

    Probeer tijdig op het Safe House te geraken en te weten te komen waar de volgende slag zal plaatsvinden. Dan verdienen jullie  zeker een plaatsje in de eregalerij der criminele teamleden en is de ultieme overwinning jullie deel!

    Je speelt het spel in groepen van 9 personen. Onze spelbegeleiding ter plekke zet jullie op weg met het speelklare materiaal. Het vertrek –en eindpunt kunnen in overleg flexibel aangepast worden.

    Dit spel focust op samenwerken, overleggen, logisch inzicht en uiteraard FUN.
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvend voorstel het aanvraagformulier in!

    Zin in meer?  Bekijk al onze city games!

    12 - 1000 personen

    Deze Ademhaling- en IJsbad workshop biedt een unieke benadering voor persoonlijke groei en ontwikkeling. De methode combineert ademhalingstechnieken, blootstelling aan koude en mindset om zowel fysieke als mentale voordelen te bevorderen.

    Door het integreren van deze drie pijlers in het dagelijks leven, kan je niet enkel je lichamelijke gezondheid verbeteren, maar ook je mentale veerkracht en persoonlijke ontwikkeling stimuleren. Dit doen we op een traditionele én natuurlijke manier…

    De fysieke voordelen, zoals een sterker immuunsysteem, verbeterde energieniveaus en een betere algehele gezondheid, zijn duidelijk. Echter, de mentale en emotionele voordelen zijn net zo belangrijk.

    Door het aanleren van ademhalingstechnieken, het overwinnen van koude en het cultiveren van een positieve en krachtige mindset, ontwikkel je een diepere verbinding met jezelf. De combinatie van deze drie pijlers leidt tot jouw eigen persoonlijke groei. In deze Wim Hof Methode workshop gaan we hier mee aan de slag.

    Veerkrachtiger, meer bewustzijn en in staat zijn om op je ‘gutfeeling’ te vertrouwen, dragen bij aan een verbeterde kwaliteit van leven.

    Mensen die de Wim Hof Methode toepassen, melden vaak een verhoogd gevoel van empowerment, een betere stressbeheersing en een sterker gevoel van eigenwaarde.

    Dit alles samen bevordert een positieve spiraal van persoonlijke vrijheid, die doorwerkt in alle aspecten van het leven, van werk en relaties tot jouw eigen doelen en dromen.

    Doe mee en herontdek je eigen kracht, in deze Adem en ijs workshop.

    8 - 22 personen

    Op zoek naar een leuke teambuilding of groepsactiviteit? 
    Een activiteit waarbij iedereen (jong, oud, fit, minder fit,...) zijn steentje kan bijdragen en een leuke tijd kan beleven?

    Wij organiseren de TEAMchallenge op een locatie naar keuze. Een activiteit die standaard 6 challenges omvat en een duurtijd heeft van circa 2u30 minuten effectieve activiteit.

    We verdelen ons in verschillende teams en gaan de strijd aan tegen de andere groepen! In ons aanbod opgenomen zijn zowel fysieke als mentale games, de deelnemers kunnen zelf kiezen aan welke ze wensen deel te nemen en zo verzamelen alle deelnemers punten voor hun team!

    Onze standaard succes formule bestaat uit:

    Fysieke games: bubble football, arrow tag, shooting skills
    Mental games: escape boxen, constructie games, mind games

    Niet tevreden over de activiteiten? Liever andere activiteiten gewenst? Contained beschikt verder over mobiele lasershooting, volksspelen, highlandgames, GPS-tocht en zelfs over een mobiele pizzaoven!

    U leest het goed: wij kunnen ook een combinatie maken met catering/dranken/activiteiten ...

    Ook ideaal als teambuilding!

    Gezien het feit dat deelnemers kunnen kiezen tussen fysieke games of mindgames is dit een topper richting teambuildings, dit omdat iedereen wel een richting uit kan van zijn/haar keuze!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

     

    10 - 200 personen

    Zwemmen tussen haaien? Skydiven? Het kan allemaal. Jouw locatie naar keuze wordt omgetoverd tot een Virtual Reality room. Boek nu onze VR Workshop en maak kennis met de eindeloze mogelijkheden van Virtual Reality!

    Waan jezelf in een nieuwe wereld met VR
    Virtual Reality is nieuw. Populair. Het zorgt ervoor dat jullie uitje naar een nieuw niveau stijgt. Letterlijk. Zo ga je bijvoorbeeld een gevecht aan met lichtzwaarden in Beat Saber. Het volgende moment sta je boven op een wolkenkrabber. 

    Perfect voor ieder gezelschap
    - Leuke workshop om kennis te maken met Virtual Reality.
    - Verschillende VR experiences: van Beat Saber tot skydiven. 
    - Altijd onder begeleiding van een echte VR-expert.

    Altijd de juiste VR experience
    Zet de VR bril op en overwin je hoogtevrees tijdens de Plank Experience. Of denk jij goed te kunnen tennissen? Wacht maar tot je jouw virtuele slagen geoefend hebt. De keuze is reuze. Door meerdere VR brillen te gebruiken, kunnen grote groepen tegelijkertijd kennis maken met VR. Ben jij klaar om het allerbeste van de virtuele wereld te ervaren? 

    15 - 2500 personen

    Op zoek naar een escaperoom die je echt overal kan spelen? Met onze escape box “A Pirate’s Old Whiskey Crate” zetten we je team aan het puzzelen, waar je maar wilt!

    Wat kan je verwachten?
    We brengen jouw team samen in een uitdagende escape game. Als groep werk je samen om een gesloten escape box te openen. Door spitsvondige raadsels op te lossen, baant je team zich een weg doorheen het verhaal. Elk geopend slot brengt je een stapje dichter bij de ontknoping. Ontrafelen jullie het mysterie?

    Met jaren ervaring in de ontwikkeling van mobiele escape games, brachten we een escape box tot leven. Een uniek escape-concept waarbij grote groepen tot 120 personen tegelijkertijd kunnen genieten van een escape game. Grote groepen worden opgedeeld in teams van 6 personen en spelen hetzelfde escape spel tegen elkaar. Geen zorgen, kleine groepen kunnen ook bij ons terecht.

    Het spel bestaat uit een handgemaakte houten kist met bijbehorende attributen. De spelers proberen raadsels te ontdekken en op te lossen. Hiervoor is collectief denkvermogen, samenwerking en creativiteit onmisbaar. Een activiteit die jong en oud doet samenwerken in een toffe setting. Zet je zintuigen maar op scherp, je zal ze nodig hebben.

    In het kort:

    • Escape game op jouw locatie
    • Spelduur: ongeveer 1,5 uur
    • Kleine of grote groepen spelen tegelijkertijd
    • Focus: samenwerken, collectief denkvermogen & creativiteit
    • Indoor of outdoor
    • Inclusief enthousiaste begeleiding die de teams op weg helpen

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    12 - 120 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Neem deel aan onze “Brewing Challenge” en beleef het brouwavontuur!
    Tijdens deze activiteit verdelen we iedereen in groepen van maximum tien personen. Elke groep vertegenwoordigt als team een microbrouwerij in concurrentie met de andere groepen. Het doel is om een bier te brouwen maar ook om de fictieve investeerders (ook deelnemers) te overtuigen om in jou brouwerij te investeren!

    Na een korte inleiding organiseert elk team zich en verdelen ze de verschillende rollen: management, productie, kwaliteitscontrole, marketing & sales, … Elke rol heeft zijn eigen verantwoordelijkheden waardoor iedereen bezig is tijdens de activiteit. Daarna krijgt elk team het nodige materiaal en ingrediënten om een bier te brouwen van A tot Z.

    Tijdens het brouwen moet elk team ook een originele en leuke presentatie bedenken. Deze zal op het einde van de activiteit voorgesteld moeten worden aan potentiële investeerders. Het team geeft uitleg over de naam van de brouwerij, het ontwerp van het etiket en andere elementen die het team voorziet. Na een kleine deliberatie eindigt de activiteit met de aankondiging van de winnaar(s).

    De deelnemers krijgen tijdens de activiteit ook de kans om verschillende ingrediënten te proeven. Het doel is om de invloed van deze ingrediënten op de smaak van het bier aan te tonen.

    Na het event ontvangt elke deelnemer enkele bieren.

    De activiteiten kunnen georganiseerd worden in het Nederlands ,Engels en Frans

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u het formulier invullen.

    10 - 150 personen

    Het duel zal uitgevoerd worden met de recurve boog. Eerst schieten de deelnemers een aantal oefenpijlen. De animator probeert de schiethouding van de schutters te verbeteren. Het is zeker niet eenvoudig maar men kan zich snel verbeteren. Na een aantal pijlen zal blijken dat men zich steeds meer vertrouwd voelt met de houding en het schieten.

    Kan ook indoor gebeuren, afhankelijk van de locatie schieten we dan met soft archery pijlen (deze zijn ook uitermate geschikt voor kinderen)

    Voor een sportieve en originele teambuilding is een activiteit van Actionmaker de ideale keuze. Houdt u het liever bij boogschieten? Of wil u iets nieuws proberen zoals blaaspijpschieten, laserkleiduifschieten of zelfs bijlwerpen? Bij ons kan het allemaal! Onze initiaties worden begeleid door ervaren instructeurs, op een locatie naar uw keuze of op één van onze vaste locaties. Onze professionele en flexibele werking zorgt ervoor dat uw teambuilding een groot succes wordt.

    Onderstaand vindt u een overzicht van al onze activiteiten:

    • Schermen
    • Boogschieten
    • Infrarood biatlon- en sportpistoolschieten 
    • Laserkleiduifschieten
    • Sumoworstelen
    • Blaaspijpschieten
    • Pistoolschieten
    • Kruisboogschieten
    • Pistoolkruisboogschieten
    • Indoor lasershooting
    • Karabijnschieten
    • Stadsspel in Gent
    • Chocoladeworkshop
    • Roofvogelworkshop
    • Smaaktest
       

    Aarzel zeker niet contact op te nemen via het formulier als vragen heeft of voor een vrijblijvende offerte.

    4 - 200 personen

    Doel:
    Teams moeten de geheime code ontcijferen voordat de timer stopt.

    Spel verloop:
    Elk team krijgt een vergrendelde aluminium koffer. Een mysterieuze video neemt de deelnemers mee op avontuur. Met de informatie uit de video, zijn de teams in staat de koffer te openen. Daarin zitten opnieuw 4 vergrendelde kisten boordevol puzzels en raadsels om te ontcijferen. Enkel door samen te werken en informatie te delen, kunnen de deelnemers het spel tot een goed einde brengen. Teamwork is daarbij essentieel.

    Einde:
    In de laatste koffer vinden de deelnemers letters. Door ze in de juiste volgorde te zetten, kunnen ze een slogan vormen. Met deze slogan kunnen de deelnemers de aftelklok stoppen

    Dit is een indrukwekkende activiteit die lang blijft nazinderen en waarbij teams slagen in – een op het eerste zicht – onmogelijke opdracht. Een teamprestatie als nooit te voren!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    10 - 500 personen

    "Together Everyone Achieves More!"
    Iedereen is het er ondertussen over eens: het belang van een goede groepssfeer en de kwaliteit van de geleverde prestaties gaan hand in hand. Een team is meer dan een optelsom van individuen. Persoonlijke groei, kracht en openheid zijn de basisbeginselen van een positieve ontwikkeling van het individu én van een goed team.

    Vuurlopen is zo oud als de mens zelf en wordt nog altijd actief beleefd, waar ook ter wereld.

    Uw instructeur is één van de weinigen die zich "fire-walk-instructor" kan noemen. Hij leidde reeds honderden mensen met succes over het vuurtapijt...deze unieke levenservaring zorgt ervoor dat een team elkaar nog beter leert kennen en vooral vertrouwen.
     

    Wat door het vuur gaat komt er nooit in dezelfde hoedanigheid terug uit, een herinnering dat banden smeed.

    10 - 120 personen

    Wil jij een avontuurlijke en spannende activiteit beleven met jouw team, en dit op tal van waanzinnig opblaasbare attracties in een leuk en ontspannen kader? Dan is dit dé activiteit!

    Met een uitgebreid gamma van meer dan 80 opblaasbare attracties is V-Formation de specialist bij uitstek. Als bouwers van 's werelds langste opblaasbare hindernisbaan "The Beast" hebben we ook heel wat internationale ervaring. Ben je dus op zoek naar een unieke attractie om jouw team op een spannende en uitdagende manier in beweging te brengen, vul dan gerust onderstaand formulier in voor een vrijblijvende offerte of meer informatie.

    12 - 1200 personen

    Doel:
    Breng uw deelnemers samen en transformeer ze tot een echt symfonisch orkest op 2 uur tijd. Wij dagen uw team uit om hun grenzen te verleggen en samen Carmina Burana te spelen. Orchestrate beweegt uw team tot ongeëvenaarde prestaties.

    Spel verloop:
    Deelnemers zitten nietsvermoedend in de zaal wanneer er een klein orkest het podium op komt. Na een kort stukje, vertelt de dirigent dat de deelnemers zélf aan de slag gaan met de instrumenten. Verdeeld in workshops én onder begeleiding van professionele muzikanten oefent iedereen zijn stuk.

    Einde:
    Iedereen komt terug in de grote zaal om samen Carmina Burana te
    brengen. Onder begeleding van een dirigent leren de teams samen te spelen. Een grandieuze finale met gegarandeerd kippenvel
    Dit is een indrukwekkende activiteit die lang blijft nazinderen en waarbij teams slagen in – een op het eerste zicht – onmogelijke opdracht. Een teamprestatie als nooit te voren!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    40 - 750 personen

    Het superspannende ontsnappingsuitje uit uw eigen kantoor!
    Een kantoor is er niet alleen om in te werken maar leent zich ook uitstekend voor een enerverende Escape Room ervaring! Wordt opgesloten in je eigen kantoor met als taak om in 1 uur te ontsnappen! De tijd tikt, veel raadsels, puzzels, geheimen en codes die gekraakt moeten worden om te ontsnappen. Samen met je groep heb jij de taak om alles op te lossen en de kluis te openen waar de sleutel in ligt om te ontsnappen. Denk jij dat het je lukt binnen de tijd? Een thrill seeking teambuildingactiviteit!

    Wat staat je te wachten tijdens het The Office Escape Room
    Ook zo de behoefte om eens te ontsnappen uit de dagelijkse sleur? Er volgt een uitgebreide uitleg over het spel. Vervolgens worden de teams samengesteld, zodat je weet met wie je de strijd aangaat en wordt je opgesloten in je kantoor. Dan begin je met de escape room en waan je je in een wereld die jouw denkwijze tot het uiterste zal drijven. In een uur tijd probeer jij met je team uit te zoeken hoe je de kluis kunt openen.  Door het oplossen van allerlei raadsels, puzzels, codes, cryptogrammen en veel meer pittige spellen krijg je steeds weer een nieuwe code of cijfercombinatie. Welke groep weet binnen de tijd de kluis te openen en te ontsnappen?!

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen.

    12 - 5000 personen

    Bouw je eigen zeepkist !

    Sleutelwoorden bij deze teambuilding zijn tactiek, strategie en creativiteit.

    Uw groep wordt in meerdere 'renstallen' opgedeeld (1 zeepkist per team van 7 personen).

    De activiteit verloopt in verschillende fases - waarin telkens punten te verdienen zijn:

    • De teams kiezen een naam voor hun 'renstal' en creëren een eigen logo;
    • Via verschillende interactieve opdrachten op iPad verdienen de teams geld om in de garageshop onderdelen te kopen voor hun zeepkisten.
    • Alle onderdelen om de zeepkist te bouwen en te decoreren worden 'in de garage' door onze 'Mario en Luigi' uitgestald.
    • Er zijn geen vaste prijzen voor de onderdelen, aan jullie om te onderhandelen met onze "Mario en Luigi" die hun roots hebben in het maffialand bij uitstek: Italië
    • Eens de teams voldoende bouwblokken hebben aangekocht, starten ze met het bouwen van hun zeepkisten.
    • Finaal krijgen de teams enkele challenges voorgeschoteld die ze met hun eigen zeepkist tot een goed einde brengen.
    • Het team dat de meeste punten scoort op de verschillende challenges en de mooiste zeepkist bouwt is de verdiende winnaar van deze experience!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
    20 - 500 personen

    Over deze pagina

    Een teambuilding organiseren in Sint-Pieters-Rode begint bij WegmetdeBaas.be. Een site vol met ideeën over workshops, teambuildings, personeelsfeestjes, survivals en uitjes. Of u nu op zoek bent naar een indoor, outdoor of een sportieve bedrijfsuitstap: op WegmetdeBaas België vindt u altijd de teambuilding die u zoekt. Bedrijfsuitstapjes zoeken wordt zo wel heel gemakkelijk!